Hakkımızda

Vitrinde.net; marka ve işletmeleri, milyonlarca müşteri ile buluşturmayı, perakende sektörünün gelişimine ve ekonominin büyümesine katkı sağlamakyı amaç edinmiştir.

2019 yılında geleneksel pazarlamanın dijital pazarlamanın da içerisinde yer alması gerektiğini düşünen  vitrinde.net 2020 yılında e-ticaret hayatına başlamıştır. Dijital gelişimi desteklerken, perakende sektörüyle e-ticaretin farkını ve beraberinde getirmiş olduğu imkânları, fırsat eşitliğine çevirmeyi amaç edinmiştir. Herkes için yeni iş olanakları yaratmaya çalışan, mağazasındaki ürünleri online dünyaya açmayı hedefleyenlerle büyük markaları aynı platformda buluşturarak, milyonlarca müşteriye ulaşılmasını amaç edinen vitrinde.net; e-ticarette, müşteri deneyimi ile alışverişi kolay ve keyifli hale getirmek isteyen SGD Bilişim atılımıdır.


Vitrinde.net; 2020 yılı itibariyle e–ticaret alanında müşteri deneyimini; alışverişi kolaylaştıran pratik çözümlerle bir araya getirerek elektronikten, dekorasyona, kozmetikten, anne bebek ürünlerine, modadan, süpermarkete kadar onlarca kategoride yüzlerce alt kategori ve seçenek ile milyonlarca ürüne tek tıkla ulaşmak ve ulaştırmak isteyen kullanıcılarına güven ve kolaylık, mağazalara ise profesyonel yenilikçi işbirliği ve e-ticareti geliştirmede köprü olmak istemektedir.
 

Vitrinde.net müşteriler için güvenli ortam sunar.

Mağazalar ile iş birliği yapan, e-ticareti geliştirmeye yönelik atılımlara sıcak bakan genç ve dinamik bir ekip bulunur.